Predaj repasovanej výpočtovej techniky

Chcete zaobstarať spoľahlivý použitý počítač a zároveň mať istotu dlhej záruky?

V našej ponuke nájdete repasované PC Dell v dvoch modelových radoch.  Kancelárske Dell OptiPlex a výkonné stanice pre prácu s grafikou, Dell Precision.

Kategória repasovaných notebookov je najatraktívnejšia sekcia v oblasti repasovanej výpočtovej techniky. Medzi najžiadanejšie patria repasované notebooky Dell Latitude. Tí najnáročnejší užívatelia potom často siahnu po repasovaných notebookoch Dell Precision, ktoré sú vhodné najmä na grafiku a CAD. Dell Latitude i Precision patrí medzi prémiové rady a sú výrobcom navrhované pre firemnú klientelu s vysokou požiadavkou na spoľahlivosť, funkčnosť a bezpečnosť dát.

Viete, že u našich monitorov Dell garantujeme 0 vadných pixelov a žiadne škrabance ani otlaky na paneli? Takúto istotu nemáte ani pri nákupe nového monitora, kde býva štandardne uvedené, že 2 mŕtve pixely neoprávňujú k reklamácii tovaru.

V cene počítača, notebooku, monitora je konfigurácia zariadenia a inštalácia požadovaných programov. Samozrejmosťou je minimálne dvojročná záruka a garancia kvality A+.

Dodávateľom repasovanej výpočtovej techniky je Technimax.

MIBATECH – Repasovaná výpočtová technika

REPASOVANÝ POČÍTAČ
REPASOVANÝ NOTEBOOK
REPASOVANÉ MONITORY

Nemožete pracovať? Počítač sa zasekáva?

Problém vyriešime v čo najkratšom možnom čase.